Collegium Intermarium

Oferta pracy – specjalista ds. administracji

Specjalista ds. administracji

OBOWIĄZKI:

– obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

– obsługa telefonu biurowego

– ​dbanie o zaopatrzenie biura

– pomoc przy organizacji podróży krajowych i zagranicznych

– zlecanie tłumaczeń

– przyjmowanie gości

– ​prowadzenie kalendarza biurowego

– ​tworzenie baz danych

– ​pomoc przy organizacji konferencji naukowych i telekonferencji

WYMAGANIA:

– samodzielność i zaangażowanie

– dobra organizacja pracy

– gotowość do uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

– dobra znajomość programów z pakietu Office

– wysoka kultura osobista

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i na piśmie

– dyspozycyjność

OFERUJEMY:

– umowę zlecenie

– przyjazną atmosferę pracy

– możliwości uczestniczenia we wszystkich konferencjach i seminariach Instytutu oraz Uczelni Collegium   Intermarium

– pracę w gronie ekspertów, prawników i analityków

– Kartę MultiSport oraz możliwość dołączenia do opieki medycznej Medicover

– dogodną lokalizację biura

– długofalową współpracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim na adres: [email protected].

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych są Fundacja Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris z siedzibą w Warszawie oraz Uczelnia Collegium Intermarium.